fbpx
Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Ezgi Denizel Güven

Eğitim

  • Başlangıç Tarihi 11/06/2022
  • Başlangıç Zamanı 10:00
  • Bitiş Tarihi 12/06/2022
  • Bitiş Zamanı 17:00
  • Konum Zoom

“Çözümleri bulmak için problemi bilmeye gerek yoktur” görüşünden yola çıkarak geliştirilen, kısa süreli ve amaç yönelimli bir terapi ekolü olan Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi uygulayıcısı olmak ister misiniz?

Bi’Şey Akademi olarak 11-12 Haziran günlerinde Ezgi Denizel Güven ile Zoom üzerinden  olarak gerçekleştireceğimiz “Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi” uygulamalı ve süpervizyon destekli eğitimimiz ile karşınızdayız!

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Katılım Formu İçin Tıklayın!

Ezgi Denizel Güven Kimdir?

2002 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünden lisans derecesi, 2008 yılında Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik A.B.D.’dan yüksek lisans derecesi almıştır.
2019 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik A.B.D.’dan “Yetişkinlerde Travma Sonrası Gelişmenin Yordanması: Soma Maden Kazası Örneği” konulu tez çalışmasıyla doktora derecesini almıştır.
1999 Marmara Depremi sonrası TPD bünyesinde gerçekleşen psikososyal müdahale çalışmalarına gönüllü olarak başlamış, sonrasında yaşanan farklı doğal afet çalışmalarına katılmıştır.
2019 yılında yayınlanan “Travma Psikolojik Danışmanlığı” kitabında “Travma Sonrası Gelişme ve Psikolojik Sağlamlık” konusunda bölüm yazarlığı yapmıştır. 2020 yılında ise yayınlanan “Çocuk Ergen Ruh Sağlığı: Davranış Bozukluklarında Tanılama ve Tedavi Yaklaşımları” kitabında Çocuk ve Ergenlerde Depresyon Bozuklukları bölümünü yazmıştır.
EMDR terapisti olarak travma iyileştirme ekibinde gönüllü çalışmalarına devam etmektedir. 2019 yılında WHR bünyesinde “bir şey söyleyin” hareketinde gönüllü çalışmalar gerçekleştirmiştir. WHR ile çalışmalarına devam etmektedir.

EMDR, Şema Terapisi, Transaksiyonel Analiz ve Aile Terapisi eğitimlerini tamamlamış; Mindfulness Temelli Terapilerden Diyalektik Terapi Eğitimine devam etmektedir. Evlidir, 3 çocuk annesi ve 3psikolog3anne’ nin kurucusudur.

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Katılım Formu İçin Tıklayın!

Kimler katılabilir?

Eğitime;
– 4. sınıf Psikoloji öğrencileri
– 4. sınıf PDR öğrencileri
– Psikiyatri bölümü öğrencileri
– Psikoloji, PDR, Psikiyatri mezunları
– Yüksek lisans öğrencileri ve mezunları öğrenci belgesi yükleyerek katılım sağlayabilir.

Eğitim Hakkında

Eğitim sonrası katılımcılara süpervizyon desteği sağlanacaktır.

Süpervizyon tarihi eğitime katılan katılımcılar ile eğitim esnasında karar verilecektir.

20 saatlik eğitim ücreti: 800 TL (Gedik Üniversitesi onaylı E-Devlet onaylı sertifika fiyata dahildir)

11 Haziran Cumartesi: 10.00-17.00 ve 12 Haziran Pazar: 10.00-17.00

1 ay sonrasında katılımcılar ile karar verilecek tarih aralığında 3 günlük 2 saatten oluşan toplamda 6 saatlik süpervizyon eğitim olacaktır. Tüm eğitim toplamda 20 saatten oluşmaktadır.