fbpx

Eğitim

  • Başlangıç Tarihi 14/03/2022
  • Başlangıç Zamanı 19:00
  • Bitiş Tarihi 14/03/2022
  • Bitiş Zamanı 23:30

Bi’Şey Akademi olarak 14 Mart Pazartesi günü saat 19.00-23.30 aralığında Devrim Danyal ve Kinyas Tekin ile Zoom üzerinden online olarak gerçekleştireceğimiz “Kripto Para ve Bağımlılık” eğitimimiz ile karşınızdayız!

Kripto Para ve Bağımlılık Eğitimi Katılım Formu İçin Tıklayın!

Eğitim 14 Mart Pazartesi günü Zoom platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

*Eğitimimiz herkesin katılımına açıktır ve ücretsizdir.

Devrim Danyal Kimdir?

İlk TV çocuklarından biri olarak doğdu. 1993 yılında Fizik Mühendisi oldu.
7 sene Dijital Medya ve Çizgi Film Stüdyoları kurdu (TRT & AA). 15 sene IT Fintech, Internet ve Mobil Servisleri kurdu (Koç Holding Finans Grubu & Yapı Kredi Bankası). 3 sene Yerel ve Global Şirket birleşmelerinde görev aldı (Koç Holding Finansal Hizmetler).
7 sene E-Ticaret projeleri kurguladı ve sattı & Operasyon ve Lojistik altyapıları kurdu (Operasyon Merkezi). 9 sene Global Teknoloji Firmaları için UX UI tester olarak görev yaptı. 10 Internet Girişimcilik Projesinin sıfırdan oluşturulmasında ve satılmasında Danışmanlık yaptı. 20 sene Profesyonel Voleybol oynadı. 500 Girişim Projesine Destekçi Mentor olarak yol gösterdi.
20 sene birçok konferansta konuşmacı oldu, bireysel, kurum ve topluluklara (+30.000 kişiye) eğitimler verdi. “Devrim Danyal Teknoloji Akademi” bünyesinde Kişiye Özel Teknoloji eğitimleri akımını başlattı.
2009 yılından bu yana Yeni Teknolojiler olan Kuantum Bilgisayarlar, Artırılmış Gerçeklik, Nesnelerin İnterneti, Sanal Gerçeklik, Yapay Zeka, Blockchain, Kriptoparalar, Akıllı Sözleşme, Defi, NFT, Metaverse ile ilgili eğitim, danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Kinyas Tekin Kimdir?

Psikolog Kinyas Tekin, İstanbul Üniversitesi sağlık bilimlerinde lisans ve yüksek lisans eğitimini bitirdikten sonra İstanbul Bilim Üniversitesinde psikoloji bölümünü başarı ile tamamlamıştır. Bağımlılık Danışmalığı eğitimini ve süpervizyonunu Jale­ Lee Kerimol Johnson’dan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalında almıştır. Maddesel ve davranışsal bağımlılıklarda terapi çalışmalarına devam etmektedir.

Eğitim iki oturumdan oluşacaktır:

  • 1. Oturum (19.00-21.00): Kripto Para- Devrim Danyal,
  • 2. Oturum (21.30-23.30): Kripto Para ve Bağımlılık– Kinyas Tekin

*Eğitime giriş linki, eğitimden önce mail adresinize gönderilecektir.

Kripto Para ve Bağımlılık Eğitimi Katılım Formu İçin Tıklayın!

Hola