fbpx

Eğitim

  • Başlangıç Tarihi 12/09/2022
  • Başlangıç Zamanı 19:30
  • Bitiş Tarihi 14/09/2022
  • Bitiş Zamanı 22:30
  • Konum Zoom

Bi’Şey Akademi olarak 12-13-14 Eylül günleri saat 19:30-22:30 arasında Uzman Psikolog Melike Şimşek eşliğinde online olarak gerçekleştireceğimiz “Motivasyonel Görüşme Teknikleri Eğitimi” ile karşınızdayız!

Motivasyonel Görüşme Teknikleri Eğitimi Katılım Formu için Tıklayın!

 

Motivasyonel Görüşme Teknikleri Eğitim İçeriği Hakkında

İçerik: Motivasyonel Görüşme Tekniği Eğitimi Motivasyonel Görüşmenin ruhu, temel ilkeleri, teorik alt yapısı, uygulamaları ve stratejileri hakkında derinlemesine bilgi ve beceri sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu kursu tamamladığınızda;

  • Motivasyonel Görüşme Tekniklerinin temelini oluşturan değişim ve ambivalans kavramları hakkında bilgi sahibi olacak, bu kavramları Motivasyonel Görüşme açısından ele alabileceğiniz beceriler geliştireceksiniz.
  • Uygulamalarınızda Motivasyonel Görüşme Teknikleri stratejilerini doğru biçimde kullanabileceksiniz.
  • Kronik hastalıklarla çalışırken Motivasyon Görüşme Tekniklerini nasıl kullanacağınızı uygulamalı olarak deneyimlemiş olacaksınız.
  • Eğitim notlarının yer aldığı materyal eğitimden önce mail yoluyla tarafınıza iletilecektir.

 

Motivasyonel Görüşme Teknikleri Eğitim Ücreti

Eğitim ücreti 750₺’dir.

Motivasyonel Görüşme Teknikleri Eğitimi’ne Kimler Katılabilir?

Eğitime yalnızca aşağıdaki bölümlerde okuyan lisans ve yüksek lisans öğrencileri ve bu dönem mezun olmuş olan bireyler katılım sağlayabilmektedir.

Psikoloji, Tıp, Sosyal Hizmet, PDR, Hemşirelik, Diyetisyenlik ve Fizyoterapi.

 

Melike Şimşek Kimdir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nün ardından Queen Mary University of London’da Mental Health and Psychological Therapies alanında yüksek lisans yapmıştır. Hasan Kalyoncu Ünivesitesi Klinik Psikoloji Doktora Programı’nda öğrenciliği devam etmektedir. Türkiye’de bağımlılık alanında faaliyet gösteren önemli bir sivil toplum kuruluşu olan Yeşilay’da uzun yıllar psikologluk ve klinik direktörlük yapmış, Yeşilay Danışmanlık Merkezleri (YEDAM)’nin kuruluşunda önemli rol oynamıştır. Halen Yeşilay’da klinik danışman olarak çalışmaktadır. Bağımlılık alanında hakemli dergilerde yayınlanmış makaleleri ve kitap bölümleri vardır. Alanda etkin şekilde kullanılan Motivasyonel Görüşme Tekniği’nin Türkiye’deki akredite eğitmenlerinden biridir.

 

Motivasyonel Görüşme Teknikleri Eğitimi Katılım Formu için Tıklayın!