fbpx

Eğitim

  • Başlangıç Tarihi 22/04/2022
  • Başlangıç Zamanı 14:00
  • Bitiş Tarihi 20/07/2022
  • Bitiş Zamanı 16:00
  • Konum Zoom

Bi’Şey Akademi & Bi’Şey Seans işbirliğinde “Psikanalitik ve Psikodinamik Grup Süpervizyonu Eğitim Grubu” ile karşınızda!

Psikanalitik ve Psikodinamik Grup Süpervizyonu Eğitim Grubu

PSİKANALİTİK VE PSİKODİNAMİK GRUP SÜPERVİZYONU EĞİTİM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLA!

Bi’Şey Seans çatısı altında gerçekleştirilen klinik alana uzmanlığını tamamlayarak girmiş ya da uzmanlık eğitiminin staj veya tez senesine devam etmekte olan psikologlarla gerçekleştireceğimiz psikodinamik yönelimli yetişkin vaka paylaşım ve grup süpervizyonu grubumuz açılıyor.

Bu süpervizyon grubunun amacı deneyimli terapistlerce yetişkin danışanlarla çalışmakta olan klinisyen ya da klinisyen adaylarının vakalarını psikanalitik ve psikodinamik bir perspektifle dinlemek, edinilen kurumsal bilgilerin sahada nasıl deneyimlendiğini değerlendirmek ve kişilerin becerilerini artırmaya yönelik yardımcı olmaktır.

Oturumlar online Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir. Tüm katılımcıların kameralarının açık olması zorunludur.

Oturumlar 5 hafta sürecek olup 5 veya 6 kişilik grup olarak açılacaktır. 5 kişi aktif olarak vaka anlatımı yapabilecekken 6. kişi isteğe bağlı olarak sadece dinleyici olarak gruba katılabilmektedir. Her hafta Çarşamba günü 14.00- 15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Oturumlar her hafta bir kişinin vaka sunumu yaptığı ve diğer katılımcıların dinledikten sonra vaka hakkında süpervizörümüzün eşliğinde geribildirimlerde bulundukları bir düzende gerçekleşecektir. Oturumların ilk 10 dakikası diğer katılımcıların acil bir durum hakkında soru sormak veya danışmak istedikleri zaman olarak planlanmaktadır. Bu sayede diğer katılımcılar acil soruları için kendi sunum sıralarını beklemek durumunda kalmayacaklardır.

 

 

PSİKANALİTİK VE PSİKODİNAMİK GRUP SÜPERVİZYONU EĞİTİM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLA!

Nasıl Başvurabilirim?

Katılım sağlamak isteyen adayların Bi’Şey Seans Psikodinamik Grup Süpervizyonu Formunu doldurması gerekmektedir. Grup süpervizyon oturumuna uygunluğunuz değerlendirildikten sonra tarafınıza olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır. Başvurusu olumlu olarak değerlendirilen katılımcılara ödeme bilgisi ayrıca paylaşılacaktır.

*Kontenjan sınırı bulunmaktadır. Kesin kayıt için başvuru sıralaması öncelik kazanmaktadır. Kesin kayıt için hak kazanamayan katılımcılar bir sonraki süpervizyon oturumu için yedek listeye alınacaktır. Daha sonra açılacak olan süpervizyon grubu için ilk yedek isimlere hak verilecektir.

*Bu form sadece ön kayıt formudur. Bi’Şey Seans tarafından kesin kayıt için iletişime geçilecektir.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bi’Şey Seans Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Telefon No:
0 (552) 156 94 94
0 (212) 231 94 94

PSİKANALİTİK VE PSİKODİNAMİK GRUP SÜPERVİZYONU EĞİTİM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLA!