fbpx

Eğitim

  • Başlangıç Tarihi 14/09/2021
  • Başlangıç Zamanı 21:00
  • Bitiş Tarihi 14/09/2021
  • Bitiş Zamanı 23:00
  • Konum Zoom

Bi’Şey Akademi olarak 14 Eylül Salı günü saat 21.00′da Prof.Dr.Öget Öktem Tanör  ile  Zoom üzerinden gerçekleştireceğimiz “Psikodramaya Nörobilim Açısından Bakış” etkinliğimiz ile karşınızdayız!

Eğitim 14 Eylül tarihinde Zoom üzerinden tek oturum olarak gerçekleştirilecektir.

*Eğitimimiz Psikoloji, Tıp, PDR, Psikiyatri Hemşireliği veya Çocuk Gelişim bölümü lisans/yüksek lisans öğrencilerine ve bu bölümlerden mezun olan kişilere açıktır.

Eğitim İçeriği:

+Psikodramaya Hakim Olmayanlar Için Kısaca Bir Giriş

+Psikodramanın Nöral Temelleri

Prof. Dr. Öget Öktem Tanör Kimdir?

1959 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi’nde asistanlık yaptı. 1981 yılında doktora derecesini İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Nöroloji Anabilim Dalı’nda 1983’te, Türkiye’nin ilk klinik Nöropsikoloji Laboratuvarını kurdu ve burada çalışmaya başladı. 1993’te Doçent, 2000 yılında Profesör oldu. Emekli olduktan sonra da bu laboratuvarda çalışmaya devam etti. Bir süre vakıf üniversitelerinde Fizyolojik Psikoloji, Nöropsikoloji, Bilişsel Nöropsikoloji adlarıyla ders verdi, eşzamanlı olarak da halen Çapa’da kendi adı verilen laboratuvarda hasta görmeye devam etmektedir. Nöropsikoloji, nöropsikolojik değerlendirme, konuşma bozuklukları ve davranış nörolojisi ilgi alanlarıdır. Yayınlanmış üç kitabı, 29 kitap bölümü, yurt içi ve yurt dışı dergilerde yayınlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Halen klinik değerlendirmelerini sürdürmekle birlikte Nöropsikoloji Derneği’ne de başkanlık yapmaktadır.

“Psikodramaya Nörobilim Açısından Bakış” eğitimimiz herkese açık ve ücretsizdir. Eğitim 120 dakika sürecek ve kayıt alınmayacaktır. Eğitim Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir. Kontenjan sınırlıdır.

*Eğitime giriş linki, eğitimden önce mail adresinize gönderilecektir.

*Psikodramaya Nörobilim Açısından Bakış etkinliğine kayıt olmak için buraya tıklayın!

*Hayvanlar için Temel İlk Yardım Eğitimi etkinliğine kayıt olmak için buraya tıklayın!