fbpx

Eğitim

  • Başlangıç Tarihi 04/12/2022
  • Başlangıç Zamanı 12:00
  • Bitiş Tarihi 04/12/2022
  • Bitiş Zamanı 15:00

Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Modeli Eğitimi

Bi’Şey Akademi’nin 4 Aralık Pazar Günü Lisanslı Evlilik ve Aile Terapisti ve eğitimci Sibel Erenel ile gerçekleştireceği ” Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Modeli Eğitimi”ne katılmak için hazır mısınız?

Virginia Satir’in geliştirdiği Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Modeli insancıl, varoluşçu, sistemik (hem iç ruhsal hem de etkileşimsel sistemlerle çalışılan), yaşantısal (kişinin duygular, özlemler ve beden belleğini de kapsayan olayın etkisini terapide ‘şimdi ve burada’ yeniden yaşayarak değişimin sağlandığı), olumlu seçeneklere odaklanılan ve değişim odaklı bir modeldir.

Eğitim İle İlgili Merak Edilenler

 

Bu eğitimde, Lisanslı Evlilik ve Aile Terapisti ve eğitimci Sibel Erenel tarafından Satir Dönüşümsel Sistemik Terapi Modeli’nin ana unsurları paylaşılacaktır. Katılımcılar Virginia Satir’in modeli içerisinde yer alan buzdağı modeli, yaşam enerjisi-ayakta kalma enerjisi ve dönüşümsel değişimin beş temel unsuru hakkında bilgilenirken bir yandan da bu modeli yaşantısal tekniklerle deneyimleme imkanı bulacaktır.

Seminerin bir diğer amacı, katılımcıların hem kendi kişisel gelişimlerine uygulayabilecekleri hem de mesleki bilgi ve becerilerine ekleyebilecekleri kazanımlar elde etmeleridir.

Eğitim 4 Aralık Pazar günü saat 12.00’de ZOOM üzerinden gerçekleştirilecektir. Oturum öncesinde katılım detayları tarafınıza iletilecektir.

Eğitime; 3.sınıf ve 4.sınıf pdr, psikoloji, psikiyatrist  ve sosyal hizmet öğrencileri ve mezunları katılabilmektedir.

Eğitim ücreti KDV dahil 295 TL’dir. 

Sayfada yer alan eğitime kayıt ol butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formdaki soruları yanıtladığınız takdirde kaydınız gerçekleşmiş olacaktır.

sibel-erenel