fbpx

Eğitim

  • Başlangıç Tarihi 23/10/2021
  • Başlangıç Zamanı 21:00
  • Bitiş Tarihi 23/10/2021
  • Bitiş Zamanı 22:30
  • Konum Zoom

Travma patolojisinin 4 farklı terapi ekolü üzerinden değerlendirileceği “Vaka Analizleri İle Travma Eğitimi” serisine hepiniz hoş geldiniz!

Ekim ayı içerisinde, travma patolojisinin her hafta 1 terapi ekol üzerinden değerlendirildiği bu eğitim dizisinde üçüncü eğitim Klinik Psikolog Deniz Bozunoğulları tarafından 23 Ekim tarihinde “Travma Vakalarında Deneyimsel Oyun Terapisi Bakış Açısı” ile verilecektir.

Travma Vakalarında Deneyimsel Oyun Terapisi Bakış Açısı Eğitimi, Vaka Analizleri İle Travma 23 Ekim Cumartesi saat 21.00’da Zoom üzerinden canlı olarak gerçekleşecektir.

-Eğitim süresi 1.5 ve 3 saat arası değişkenlik gösterecektir. Eğitim iki kısımdan oluşacaktır. İlk kısımda teorik bilgi verilirken ikinci kısımda ise vaka ağırlıklı bir eğitim gerçekleşecektir. Eğitim vaka bilgisi içerdiğinden kayıt altına alınmayacaktır.

Ücret: 50 tl’dir.

Önemli*

-Eğitim, Pdr, Psikoloji, Tıp lisanslarında 4. sınıf öğrencisi olan ya da yüksek lisans öğrencisi olan katılımcılara yöneliktir. Eğitim satın alındıktan sonra öğrenci kimliğiniz onaylanmak üzere tarafınıza mail yoluyla iletişime geçilecektir. Kimliğinizin onaylanması sonrası eğitim onay ve katılım maili iletilecektir.

-Eğitmen hakkında detaylı bilgi edinmek için, eğitmenin ismine tıklayarak “Eğitmen Bilgi Sayfası”na ulaşabilirsiniz.